Піскун про розслідування справ Майдану: парламент не зовсім хоче чути результати

У парламенті не зовсім хочуть чути результати розслідування справ Майдану, тому що навіть не хочуть створювати депутатську слідчу комісію з цього питання. 

Про це в ефірі телеканалу НАШ розповів екс-генпрокурор України Святослав Піскун.

“Мені здається, що з самого початку були зроблені глобальні помилки, які призвели до того, що ця справа у своєму великому розумінні досі не знайшла логічного правового завершення. Що стосується після семи років. Звичайно, це набагато тяжче зробити, ніж у перший рік. Говорити можна про що завгодно, коли завгодно та як завгодно. Від нас чекають не розмов, а конкретних дій пов’язаних з притягненням винних до відповідальності. Я думаю, що парламент наш не зовсім сам відверто хоче почути результати розслідування щодо Майдану”, – наголосив він. 

За його словами, якби парламентарі були б абсолютно відвертими та мали бажання слухати про справи Майдану, нардепи хоча б створили слідчу комісію з цього питання. 

“Оскільки в нас немає депутатської слідчої комісії, яка б акцентувала ці питання та допомагала правоохоронним органам розслідувати справи Майдану, думаю, це депутатів не дуже й цікавить”. 

Як НАШ повідомляв раніше, екс-нардеп Надія Савченко розповіла, чому в Україні не буде повторного Майдану. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *