Ідеологія “ЄС” заснована на тезі “ненависті до Зеленського”, – політолог

Політична партія “Європейська Солідарність” має свою ідеологію про п’ятого президента України Петра Порошенка, що лише він зможе навести лад в країні, але це помилкове твердження.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив політолог Кирило Сазонов.

“Я думаю, що Арестович відрізняється рідкісним хамством, тому захищати мені його не хочеться. Але коли вчора Ірина Геращенко пішла з ефіру, просто тому, що Арестович задів випадково хворе місце. Я не знаю про російські наративи, але ідеологія Євросолідарності в принципі вкладається у два тезиси – це ненависть до Зеленського і  те, що Порошенко найкращий президент у світі – він був, є і буде, і все хороше залежить від нього, він прийде і наведе порядок. По моєму, це помилкова, тупикова ідеологія. Вона не сприяє підвищенню рейтингу, тому що ненависть до оточуючих їх не зробить своїми союзниками ніколи. Але це їх вибір, вони дорослі люди, політики, які вибрали таку нішу”, – заявив Сазонов.

Як повідомляв НАШ раніше, президент Володимир Зеленський доручив Міністерствам охорони здоров’я та закордонних справ створити спільну з ОАЕ робочу групу з питань вакцинації проти COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *