Україні необхідно оновити умови роботи МНС, – Шуфрич

Україні необхідно оновити роботу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій для забезпечення ефективнішої оперативності реагування.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич.

“Я вважаю, що в тих умовах, в яких перебуває Україна сьогодні, для забезпечення оперативності не тільки реагування, а й комунікування в Кабміні і з президентом України, з парламентом було б ефективніше зберегти й реанімувати Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. Я бачу, що Аваков в принципі справляється з поставленою задачею, ми можемо списувати на те, що не вчасно приїжджають, але ліквідація частин підрозділів МНС, на жаль, пройшла в період 2014-2016 років. Тоді під різке скорочення попали більшість військових частини рятувальників. Кількість рятувальників не укомплектовано ще й сьогодні”, – заявив Шуфрич.

Також він додав, що система громадянської охорони не повинна залежати від однієї особи, вона повинна бути незалежною і ефективною, не зважаючи на те, хто є її керівником.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат України від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич звернувся до президента Володимира Зеленського та заявив, що він один несе відповідальність за підписання санкцій проти трьох телеканалів.   

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *