Раімов про нове рішення РНБО: Цей тиждень може стати вирішальним

На засіданні Ради національної безпеки, яке відбудеться 19 лютого, будуть обговорювати політиків та, можливо, публічних осіб, які можуть потрапити під санкції.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив політтехнолог Дмитро Раімов.

“Всіх зараз цікавить тема безпеки. Цей тиждень мав стати знаменним у двох моментах – це Рада безпеки і призначення нового Кабміну. В ОП трохи змінився вектор юристів, змінився він одразу після пропозиції президента розігнати КС. До президента донесли, що виконуючи те, що він сказав по закінченню його каденції прийдеться “посидіти на доріжку”. РНБО повністю контролюється президентом і при цьому, це абсолютна форма безвідповідальності”, – розповів Раімов.

Також він додав, що про засідання РНБО в п’ятницю, він немає конкретної інформації.

“Із заяв і публікацій, які пов’язані з оточенням Офісу президента зрозуміло, що буде список політиків, можливо, публічних осіб, які попадуть під санкції, аж до якихось конкретних дій. Не мало важливо, що це можуть виявитися люди не просто із “ОПЗЖ”, а й з “Європейської солідарності” та інших політичних партій”.

Як повідомляв НАШ раніше, політтехнолог Дмитро Раімов заявив, що Володимир Зеленський досі думає, що всуху переможе будь-якого іншого кандидата на виборах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *