Журавський розповів, чому немає розслідувань по Майдану

Справи Майдану не розслідуються, тому що абсолютно не розслідуються злочини так званих активістів, які вбивали та калічили правоохоронців. Розслідуються справи тільки прокурорів, суддів та правоохоронців.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив доктор юридичних наук Віталій Журавський. 

“Люди мали право на протест. Мирний протест. Серед активістів Майдану були й ті, які вчиняли тяжкі та особливо тяжкі злочини. За законом про амністію, вони не повинні були підлягати амністії. Але народні депутати того скликання для того, щоб поліпшити ситуацію, прийняли закон й амністували тих, хто вчиняли особливо тяжкі злочини умисно. В результаті цих подій у вигоду набувачами Майдану стала сцена Майдану”, – наголосив він.

За його словами, прості люди, що прийшли на Майдан у той час, не отримали того, чого хотіли: підвищення пенсій, зарплат, нових робочих місць, відродження економіки та ін. 

“Вони (українці – ред.) все втратили, життя стало набагато гірше по всіх показниках. А люди, які стояли тоді на сцені, дехто з них стали мільйонерами, дехто мільярдерами доларовими, депутатами, міністрами. Подивіться їх електронні декларації. Правової оцінки саме цій частині людей, які обманули простих людей, ніхто не дав. Справи Майдану не розслідуються саме тому, що абсолютно не розслідуються злочини тих так званих активістів, які вбивали та калічили правоохоронців. Я їх відмежовую від людей, які мали право на мирний протест. Розслідуються справи тільки прокурорів, суддів та правоохоронців. Але ще жодного вироку немає, який вступив би в законну силу”, – підкреслив він. 

Як НАШ повідомляв раніше, співголова фракції “Опозиційна платформа – за життя” Юрій Бойко заявив, що цинічно використовувати загибель людей на Майдані у 2014 році. Мова йшла про постанову №2739, яку Рада прийняла у середу, 17 лютого.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *