Подивіться на пенсіонерів та турбуйтесь про себе самі – на державу ніякої надії немає, – Вулах

Потрібно самостійно піклуватися про свою майбутню пенсію: знаходити власні інвестиційні програми, вкладати гроші у депозити, нерухомість, бо на державу надіятись марно.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив директор Центру допомоги пенсіонерам “Пенсіон” Михайло Вулах.

“Головна ідея, я вбачаю така, що всі пенсіонери залежать від своїх дітей або від родичів, тому що на одну пенсію дуже складно прожити. Але якщо підтримки немає, то вихід є, звернутися до нашого центру “Пенсіон” та отримувати “другу пенсію” і допомогу, віддавши квартиру в майбутньому. Тому що, не маючи стажу, пенсії не буде, буде соціальна доплата і за неї точно не проживеш, бо вона складає частину прожиткового мінімуму”, – розповів Вулах.

Також він додав, що немає жодних гарантій щодо підвищення пенсій.

“Треба знаходити власні інвестиційні програми, вкладати у депозити, нерухомість, щось робити самостійно, тому що на державу зовсім ніякої надії немає. І якщо хтось сумнівається і хоч трошки довіряє державі своє пенсійне майбутнє, хай подивиться на всіх пенсіонерів, і знайде хоч одного, який щасливий з того, що зробив так само у свої молоді роки”.

Як повідомляв НАШ раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що накопичувальну пенсійну систему запустять вже в цьому році.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *