Росія пішла ва-банк проти України, варто очікувати певного сюрпризу, – Арестович

Після виборів президента Франції Еммануеля Макрона та президента України Володимира Зеленського, з’явилась надія, що влада Росії знову почне діяти за цивілізованими правилами та можна буде вирішити ситуацію на Сході України, але все марно.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив радник інформаційної політики в ТКГ Олексій Арестович.

“Я чітко сказав, що я, особисто, очікую загострення. Тому що за результатами візиту головного європейського дипломата Борреля до Москви, там, де був влаштований демарш і, відповідно, заяви Лаврова, який каже, що ми готові до розриву відносин, введення нових санкцій і так далі. Моя логіка показує, що оці “рожеві відносини” протягом 1-1,5 року з Москвою, починаючи з виборів Макрону і виборів президента Зеленського, коли з’явилася надія, що Росія знову почне грати за цивілізованими правилами. Зараз і Макрон, і Зеленський зрозуміли, що не можна цивілізовано, ми готові, але вони не хочуть”, – розповів Арестович.

Також він зазначив, що Росія свідомо йде на ізоляцію, зважаючи на внутрішні і зовнішні причини.

“Всі кажуть про загострення, каже голова НАТО, каже Лавров, але Арестович, який сказав, що буде загострення в українському просторі, виявляється головним винуватцем цього загострення. Це ж смішно. Я, як людина, яка аналізує ці заяви і події, кажу, що виходить із заяв офіційних осіб рангу трохи вищого за мене, що загострення. І потім я додаю, що загострення не обов’язково буде мати військовий характер, це може бути загроза визнання так званих ЛНР і ДНР Росією, як незалежних держав або загроза анексії, якою вони будуть продавлювати суспільну думку і працювати в інформаційній сфері. Я бачу що влада РФ пішла ва-банк по відношенні до НАТО, Євросоюзу, України, в які форми це виллється,  я не знаю, але я додаю, що я чекаю певного сюрпризу”.

Як повідомляв НАШ раніше, радник інформаційної політики в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Мінські угоди, які дісталися Україні у спадок, практично неможливо виконати через ряд суперечливих пунктів. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *