Крюкова про “екс-героїв Революції Гідності”: Їм взагалі ніколи не світило зайти на Банкову

Під час Революції Гідності деяким людям вдалося різко підняти свою кар’єру, вони скористалися трагічними подіями заради своєї користі, але їм ніколи не світить працювати на вулиці Банковій.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловила заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова.

“Зверніть увагу, що екс-герої революції, які входять у 3% людей, які отримали користь від цієї історії – це, мабуть, якась керівна еліта, яка правила в той момент. Я пам’ятаю, ми робили інтерв’ю з людьми, в яких різко виросла кар’єра після Майдану, починаючи від голови Нацбанку і закінчуючи міністрами, депутатами – це абсолютно невідомі люди, як і сьогодні. Невідомі люди в монобільшості, які зараз зайшли на хайпі, а тоді зайшли на трагедії і горі. Я їх тоді дуже уважно слухала, вони були на піку свого успіху, їм в принципі в житті ніколи не світило зайти на Інститутську, на Банкову, в ці кабінети таким простим шляхом. Просто потрібно було з’явитися вчасно у правильному місці, проявити якусь хватку, активність, з кимось познайомитись і в них це вийшло. Зверніть увагу, де зараз більшість цих людей”, – заявила Крюкова.

Як повідомляв НАШ раніше, заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова розповіла, чому президенту Володимиру Зеленському вдається залишатися при владі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *