Мураєв: Для мене патріот – це той, хто платить податки та створює робочі місця

Революція Гідності, яка відбулась в 2014 році, передувала таким подіям, як анексія Криму, конфлікт на Донбасі та встановлення зовнішнього управління над Україною.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Для мене Майдан – це державний переворот, який дав старт цілому ряду подій: анексії Криму, Одеса 2 травня, Маріуполь 9 травня, конфлікт на Сході України, а далі встановлення зовнішнього управління на нашій території, над нашою державою. Це проходить за сценарієм всіх кольорових революцій. Майдан – це величезне горе, я теж приношу свої співчуття всім загиблим, в першу чергу тим, хто захищав конституційний лад і нашу державність, які були останньою надією України, щоб не скотитись в ту яму, в якій ми сьогодні всі опинилися. Майдан дав старт таким чудовим професіям, як активіст, волонтер і патріот. Для мене патріот – це той, хто платить податки, створює робочі місця, бере участь у розвитку країни”, – розповів Мураєв.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, якщо Україна не проведе нову індустріалізацію та не поверне ринки, від нестачі харчування помре більше людей, ніж від війни на Донбасі. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *