У пенсіонерів забирають податкові пільги: кому скасовують і з яких причин

Окремі категорії громадян, в тому числі і пенсіонерів, позбавили можливості отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг, через те, що їх доходи зросли.

Деталі розповів НАШ кореспондент.

Під час процедури розрахування доходу переглядаються два останні квартали за попередній рік, і у тому випадку, якщо сума доходу протягом цих пів року в середньому на місяць перевищує 3 180 грн, то громадяни такої пільги не отримують. Проте у департаменті соціального захисту населення розповіли, що люди які пільгу не отримають, можуть звернутися за субсидією.

“Підвищення пенсії впливає на право користування пільгами, минулого року дохід, який давав право на додаткову соціальну послугу це 2 940 грн, у цьому році 3 180 грн. Якщо у цих громадян поступово підвищуються пенсійні виплати або інші доходи, то вони можуть не отримати права на пільги”, – розповіла начальник відділу пільг та житлових субсидій ХОДА Ольга Балєва.

Як повідомляв НАШ раніше, уряд анулював пільгові ціни на електроенергію для населення вже з 1 січня замість 90 копійок за перші 100 кВт-год пільговики тепер будуть платити як всі -1,68 грн за кВт-год.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *