Куликов про перевірку 5 сценаріїв: Дуже багато насторожливої інформації про можливу інтенсифікацію конфлікту на Донбасі

Екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов прокоментував введення санкцій РНБО проти групи людей. Також він дав оцінку перевірки 5 сценаріїв щодо врегулювання ситуації на Донбасі, яку ініціював президент Володимир Зеленський.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“Дуже насторожує перша новина по відношенню сценаріїв, які можуть застосовуватися в зоні бойових дій. Я, напевно, ні про що інше зараз не зможу говорити. Інформація досить насторожує, щоб не сказати лякає. Дуже багато останнім часом йде інформації про те, що є можливість інтенсифікації конфлікту в цій зоні. Я сподіваюся, що у президента Зеленського вистачить розуму вважати, що це єдине досягнення – мир”, – сказав він.

Нагадаємо, що на засіданні Ради національної безпеки і оборони президент Володимир Зеленський доручив відповідним органам перевірити 5 сценаріїв щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Як НАШ повідомляв раніше, Рада національної безпеки і оборони ввів санкції проти народного депутата від “ОТЗЖ” Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко за фінансування тероризму.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *