В Україні розпочинається вакцинування населення: чи готові одесити до щеплення

У четвертому центрі первинної медико-санітарної допомоги міста Одеси підготувалися до Covid -вакцинації. Обладнали спеціальний пункт щеплень, він є у кожному муніципальному закладі.

Деталі дізнавався НАШ кореспондент.

Вже склали списки людей, які будуть першими вакцинуватися – це медпрацівники та люді старші за 80 років, які підтвердили, що точно хочуть отримати вакцину. Також є інформація, що третина медпрацівників не хочуть вакцинуватися.

“У нас в центрі понад 40% медиків перехворіли на коронавірусну хворобу. Люди, які перехворіли на цю хворобу мають хороший рівень антитіл і їм вакцинуватися не потрібно. І звідси, мабуть, йде чутка, що 30% медиків не хочуть імунізуватися”, – головний лікар ЦПМСД №4 Одеси.

Голова ГО “Вакцинація: вільний вибір” Вероніка Сидоренко впевнена, що вакцинація – це ризиковане втручання і приймати рішення щодо щеплення люди мають без обтяжувальних факторів.

“Дуже багато смертей і побічних ефектів після вакцинації. У соцмережах люди публікують, як вони отримують параліч Белла, тобто спотворення частини обличчя. Дехто отримує алергічні реакції. Враховуючи те, який малий проміжок пройшов між виготовленням вакцини і впровадження її у масове використання. Людей мають попередити, що вони беруть участь не у вакцинації, а у клінічних випробуваннях”, – відмітила вона.

Як повідомляв НАШ раніше, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що партія індійської вакцини CoviShield від коронавірусу має прибути в Україну 23 лютого .

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *