Відсутність правди про події 2014 року створює внутрішню напругу та протистояння в країні, – нардеп Павленко

Після трагічних подій, що сталися на Майдані у 2014 році, Україна не може рухатися вперед, бо відсутність правди про Революцію гідності створює внутрішню напругу і протистояння між українцями.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив народний депутат від “ОПЗЖ” Юрій Павленко.

“Насправді відчуття, що все йде до найгіршого, почалося ще з моменту найжорсткішого протистояння, що ця ситуація може завершитися трагічно. Про це, я як уповноважений із прав дитини інформував, тому що було дуже багато дитячих трагедій, які траплялись на Майдані. Моє представництво постійно працювало на Майдані і навколишніх територіях. Завдання держави і слідства показати, хто провокував ті події. Але в мене є факти, як “за”, так і “проти”, що це було ініційовано тоді адміністрацією ще на той момент президента України. Важливо знати правду, бо відсутність правди, на жаль, вже сьомий рік дуже боляче б’є по нашій країні, стримує нас в розвитку і створює внутрішню напругу і протистояння в країні”, – розповів Павленко.

Як повідомляв НАШ раніше, політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що четвертий президент Віктор Янукович “підписав собі вирок” у 2011 році.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *