Шуфрич до Порошенка: Петю, вгамуйся, забери руки від телеканалу НАШ

Народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич прокоментував заяви п’ятого президента Петра Порошенка закрити телеканал НАШ. Зокрема нардеп закликав припинити тиск на телеканал.

Про це він наголосив у НАШому ефірі.

“Мені дуже огидно, що Порошенко уже разів 4 вимагає закрити телеканал НАШ. Петю, вгамуйся! Ми сьогодні захищаємо право журналістів і “5 каналу”, і телеканалу “Прямий” подавати ту інформацію, яку вважають потрібною. Але вгамуйся, забери руки від НАШого телеканалу. Якщо ні, то поясню тобі це в Раді, якщо Зеленський боїться пояснити, то я знайду спосіб тобі пояснити, щоб ти забрався від НАШого каналу подалі. І не потрібно сюди своїх шнурків присилати радикальних, причому не задорого. Як проводили одні журналісти розслідування, сказали, що тільки за 45 хвилин заплатив, поскупився. Тому, Петро, угомонися. Я розумію, що із Зеленським ти вже про все домовився, судячи з того, що про тебе всі справи закриваються. Як вирішив, хай це буде на совісті Зеленського”, – заявив Шуфрич.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко заявив, що у разі, якщо влада вирішить закрити телеканал “Прямий”, то це призведе де її фіаско.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *