Закриті школи і скорочений час роботи ресторанів: у Чернівецькій області посилили карантин

У Чернівецькій області рішенням комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій посилять карантин через погіршення ситуації з коронавірусом. Нові обмеження почнуть діяти вже з 23 лютого.

Про це повідомила Чернівецька обласна державна адміністрація на сторінці у Facebook.

Зазначається, що відзавтра заклади освіти Чернівецької області перейдуть на дистанційну форму навчання, позашкільні гуртки та ігрові зони в торгових центрах також будуть закриті. Також з вівторка в області заклади харчування зможуть працювати лише до 20:00.

У стаціонарах Чернівецької області станом на 22 лютого перебуває максимальна кількість пацієнтів – 1113. Загалом, ліжковий фонд області заповнений майже на 63%.

“Минулого тижня ми збільшили ліжковий фонд на 120 ліжок. Цього тижня заплановано розгорнути ще 500, з них 120 вже додали сьогодні. Ми дбаємо про те, аби кожен пацієнт мав доступ до кисневої дотації. Паралельно з цим формуємо додаткові резерви медиків, які лікуватимуть хворих на коронавірус”, – наголосив голова ОДА Сергій Осачук.

Як НАШ повідомляв раніше, на в’їзді в Суми можуть посилити контроль через загострення ситуації з COVID-19 на заході України. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *