Петро Порошенко – найбільш цинічний політик в Україні, – “слуга народу” Жмеренецький

П’ятий президент України Петро Порошенко виконував свої обіцянки наполовину і здійснював реформи виключно під тиском міжнародних партнерів, бо боявся, що вони не нададуть черговий фінансовий транш.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив депутат партії “Слуга народу” Олексій Жмеренецький.

“Я вважаю, що Петро Порошенко найбільш цинічний політик, тому що він спаплюжив ту ідею, заради якої на Майдані стояли наші хлопці, заради якої помирали і йшли на війну, а він на цьому просто заробляв і здійснював реформи виключно під тиском міжнародних партнерів, і під страхом, що не буде наданий черговий фінансовий транш. Але все було зроблено криво, зараз юридичні бомби, які вилазять нам через незаконність процедур, призначення голови НАБУ, чи неповнота повноважень, яку ми виправляли у 2019 році. Коли ми надавали повноваження НАБУ доступу до реєстрів, коли ми створили ВАКС, а Порошенко 5 років годував, що створить вищий антикорупційний суд. Порошенко – це людина, яка брехала всім міжнародним партнерам, виконувала всі обіцянки наполовину для того, щоб антикорупційні органи не вийшли на нього самого”, – заявив Жмеренецький.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич прокоментував заяви п’ятого президента Петра Порошенка закрити телеканал НАШ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *