Співак про ув’язнення Стерненка: А де рішення суду по вбивству?

Керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак прокоментував рішення суду щодо активіста Сергія Стерненко, зазначивши, суд так само повинен якомога швидше розглянути його справу про вбивство людини.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“Перше, що мене насторожило, це факт, а ми з вбивством що робимо? Ми просто увагу відвернули на щось більш дрібне? Другий аспект, який мене турбує – одні й ті ж люди, які позавчора аплодували як мавпи в долоні: “Ура, без суду і слідства закрили канали!” А сьогодні кричать: “Ой, як же так, як так суд прийняв?” Хлопці, ви вже якось визначтеся”, – сказав він.

Нагадаємо, що активісту Сергію Стерненку дали сім років позбавлення волі з конфіскацією половини майна за викрадення депутата. Суд констатував, що Стерненко в складі організованої групи викрав людину і використовував проти неї зброю, хоча не мав права на його носіння.

При цьому потерпілому були заподіяні страждання. Обтяжуючою обставиною суд визнав той факт, що Стерненко пішов на злочин через політичні погляди потерпілого.

Як НАШ повідомляв раніше, співголова фракції “ОТЗЖ” Юрій Бойко заявив, що суд у справі активіста Сергія Стерненко мав достатньо підстав для того, щоб винести вирок.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *