На Прикарпатті з 26 лютого заборонять посадку та висадку пасажирів через погіршення епідситуації з COVID-19

В Івано-Франківській області з 26 лютого буде діяти заборона на посадку та висадку пасажирів усіх видів громадського транспорту через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні. 

Таке рішення було прийнято на засіданні державної комісії ТЕБ та НС, повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Telegram-каналі. 

Так, державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Міністерству інфраструктури України розробити зміни до постанов КМУ, після яких наберуть чинність ряд обмеження.

Зокрема, діятиме заборона на посадку та висадку пасажирів на регулярні та не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 року в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Також Мінінфраструктури до 26 лютого має вжити заходів щодо корегування графіків руху регулярних та не регулярних перевезень міжобласного сполучення транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Як НАШ повідомляв раніше, Україну поділили на зони карантину. До “червоної” потрапили Чернівецька та Івано-Франківська області.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *