Василевська-Смаглюк: Стерненко перетворює свою справу в шоу та політику

Сергій Стерненко, який 23 лютого рішенням одеського суду був засуджений до семи років позбавлення волі, перетворює свою справу в шоу та політику.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловила народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк. 

“Таких справ тисячі по Україна, але чомусь ми знаємо тільки про справу Стерненко. Це дійсно перетворюється в якусь політичну акцію. Сам Стерненко у це перетворює. Просто не всі люди, які фігурують в подібних справах, здібні на такі шоу. Я сподіваюсь на справедливе розслідування справи, справедливий суд та вирок”, – сказала політик. 

Нагадаємо, що активісту Сергію Стерненку дали сім років позбавлення волі з конфіскацією половини майна за викрадення депутата. Суд констатував, що Стерненко в складі організованої групи викрав людину і використовував проти нього зброю, хоча не мав права на його носіння.

При цьому потерпілому були заподіяні страждання. Обтяжливою обставиною суд визнав той факт, що Стерненко пішов на злочин через політичні погляди потерпілого.

Як НАШ повідомляв раніше, керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак прокоментував рішення суду щодо активіста Сергія Стерненко, зазначивши, суд так само повинен якомога швидше розглянути його справу про вбивство людини.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *