Прихильники Стерненко прийшли на мітинг на Банкову: активісти намагалися прорватися до ОП, поліція застосовувала дим

Увечері 23 лютого прибічники раніше засудженого на сім років в’язниці Сергія Стерненка прийшли під стіни Офісу Президента, щоб його підтримати.

Подробиці дізнавався НАШ кореспондент.

Повідомляється, що мітинг на Бонковій був запланований на 20:00. Під стіни ОП прийшли близько 400-500 осіб.

Активісти намагалися прорватися до ОП, запалили фаєри і напали на силовиків. Водночас в хід пішли педарти, і з поліцейських зірвали шолом і бронь. Також в сторону правоохоронців летіли сніжки.

За нашою інформацією, силовики запросили додаткові сили для рішучої відсічі і зупинки протестів. Також є постраждалі як з боку правоохоронців, так і з боку активістів.

Нагадаємо, що активісту Сергію Стерненку дали сім років позбавлення волі з конфіскацією половини майна за викрадення депутата. Суд констатував, що Стерненко в складі організованої групи викрав людину і використовував проти нього зброю, хоча не мав права на його носіння.

При цьому потерпілому були заподіяні страждання. Обтяжуючою обставиною суд визнав той факт, що Стерненко пішов на злочин через політичні погляди потерпілого.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що Сергій Стерненко перетворює свою справу в шоу і політику.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *