Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Порошенко спонсор Росії, яку він так не любить

П’ятий президент України Петро Порошенко є провідником чужої політики в нашій країні, що нічим його не відрізняє від Віктора Медведчука, проти якого РНБО ввела санкції.

Таку думку у прямому ефірі висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Петро Порошенко до 2017 року мав бізнес в Росії та сплачував податки, а у 2016 році Липецька фабрика заплатила більше міліарда рублів. Я хочу нагадати, що кожен п’ятий рубель витрачається на утримання збройних сил Росії. Тому Порошенко спонсор країни, яку він так не любить”, – розповів Мураєв.

Також він додав, що Петро Порошенко, через свої дії, є провідником чужої політики в Україні.

“Ми ж бачили, як він купував телеканал сам у себе, він є такою ж шостою колоною у нашій країні. Зрозуміло чиї інтереси він захищає. Ми прекрасно чули плівки Деркача і так далі. Тобто він є провідником чужої політики у нашій країні, що нічим його не відрізняє від Медведчука за логікою президента. Щоб відвести від себе удар, він привертає увагу до, мабуть, єдиного новинного, абсолютно не ангажованого українського телеканалу – “НАШ”. Не заангажований, бо тут присутні представники всіх політичних сил і цей канал не пропагує, і не просуває інтереси конкретних партій”.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп від партії “Слуга народу” Сергій Швець заявив, що під час каденції Петра Порошенка із досягнень були тільки армія, мова і віра, проте це не перекриває всіх його помилок.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору