Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв звернувся до Порошенка: Ти підлий брехун, я стану твоїм вироком

П’ятий президент України Петро Порошенко жалівся, що не міг ввести санкційну боротьбу проти Віктора Медведчука, бо не мав відповідних механізмів, але всупереч своїм словам, Порошенко у 2019 році, ввів санкції проти телеканалу “НАШ”.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ розповів лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Порошенко жалівся, що у нього не було можливості вести санкційну боротьбу проти Медведчука. Після введення санкцій зі сторони Зеленського, Порошенка було надто багато в ефірах всіх телеканалів з цим меседжем”, – сказав він.

Також Євгеній Мураєв звернувся до Петра Порошенка.

“Петро Олексійовичу, ви брехун, підлий, малий, ну в принципі як і вся твоя особистість і сутність. У березні 2019 року, ти увів санкції рішенням РНБО, проти телеканалу “НАШ”, точніше компанія, яка володіє апаратним комплексом цього телеканалу. І тобі нічого не завадило цього зробити. У тебе були всі механізми, просто ти співпрацював і заробляв гроші з іншої сторони, яка представляла інтереси Російської Федерації. Тому як гучно ти не кричав, не приймав закони проти Newsone і 112, ти боровся тільки з тими, кого не міг контролювати, але ми вижили. І я думаю ми поставимо жирну крапку у твоїй кар’єрі. А я особисто, постараюся дійсно стати твоїм вироком. Я тобі це обіцяю”.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, що Петро Порошенко є провідником чужої політики в Україні, що нічим його не відрізняє від Віктора Медведчука, проти якого РНБО ввела санкції.   

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору