Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україну контролюватимуть подвійне громадянство: Кабмін розробить законопроект

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабінету міністрів розробити проект закону щодо осіб з подвійним громадянством.

Про це йшлося на брифінгу секретаря РНБО Олексія Данілова.

“Питання подвійного громадянства. Є певні виклики… Ми прийняли рішення, протягом 2 місяців Кабмін запропонує законопроект щодо тих осіб, які мають подвійне громадянство”, – сказав він.

За його словами, українська влада має точно знати, чи не мають кандидати на державні посади іншого громадянства. Закон дозволить знати, чи мають громадяни України ще якесь інше громадянство.

“Якщо людина має бажання бути народним депутатом, міністром, працювати в органах місцевого самоврядування, ми маємо знати, що це громадянин України. Якщо він має ще одне громадянство, то він повинен буде відмовитися від нього”, – заявив секретар РНБО.

Він додав, що в Україні має з’явитися спеціальний орган, який буде все це контролювати, і буде багаторівнева система верифікації.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Опозиційного блоку” Сергій Магера розповів про позитивні сторони подвійного громадянства.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору