Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні з 1 квітня збільшиться тариф на надання медичної допомоги при пологах

В Україні з 1 квітня тариф на надання медичної допомоги при пологах виросте на 2 тисячі гривень, до 10 382 гривень. Самим пацієнтам нічого платити не потрібно – пологи в державних медустановах України для них безкоштовні.

Про це свідчать дані, опубліковані в урядовому порталі.

Повідомляється, що і за кесарів розтин, і за фізіологічні пологи Нацслужба здоров’я (НСЗУ) буде платити лікарням однаково.

Водночас медустанови, які і приймають пологи, і надають допомогу новонародженим будуть отримувати підвищувальні коефіцієнти. У них тариф виросте до 113 725 грн для недоношених дітей з вагою до 1,5 кг, а для немовлят вагою понад 1,5 кг становитиме 25 115 грн.

Варто зазначити, що на ведення вагітності в амбулаторних умовах буде передбачений окремий пакет. НСЗУ і лікарні будуть укладати нові контракти.

Укласти договори з НСЗУ на ведення вагітності зможуть колишні поліклініки, які стали діагностичними центрами, якщо там є гінекологи і відповідне обладнання.

Як НАШ повідомляв раніше, у Володимирі-Волинському вагітна жінка самостійно вирушила до пологового будинку, тому що чоловіка в той час не було вдома. Дістатися до лікарні жінка не встигла і народила в дорозі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору