Ужгородка

Новини Закарпаття

Крюкова: Деякі нардепи могли отримати VIP-вакцинацію за кордоном

Заступник головного редактора Страна.UA Світлана Крюкова заявила, що деякі народні депутати вже могли вакцинуватися проти коронавірусу за кордоном під час зимових канікул у Верховній Раді.

Про це вона повідомила в ефірі ток-шоу “МАРАФОН” на телеканалі НАШ.

“Через три тижні, дай Бог, закінчиться локдаун і почнеться яскраве сонце, відпускний період. В цей момент всім представників влади потрібно готуватися до іншого етапу. У нас чомусь цього не відбувається. Що стосується вакцинації. У нас відбувається зараз дуже цікава медійна кампанія по захисту вакцин, які зараз завезли і якими вакцинують VIP-персон”, – розповіла вона.

На це Крюкова має питання, чому не роблять щеплення пенсіонерам, які знаходяться у зоні ризику?

“Не молодих блогерів в інстаграм (вакцинувати, – ред.), а президентів, депутатів Верховної Ради. При цьому можна взяти по віковому цензу… Частина депутатів, які мали фінансову можливість виїхати кудись за кордон, вони мали можливість отримати цю VIP-вакцинацію там. Ти приїжджаєш, умовно, в якийсь Швейцарський курорт і там тобі з тих “відмов” (від вакцини,- ред.) роблять щеплення. Чому вони не щеплюються, бо вони це зробили ще до початку офіційного етапу у нас”, – додала Крюкова.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україну можуть відкласти постачання індійської вакцини CoviShield.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору