Ужгородка

Новини Закарпаття

Це повна брехня: Микола Азаров відреагував на звинувачення у держзраді

Колишній прем’єр-міністр Микола Азаров відреагував на звинувачення Офісу генпрокурора у державній зраді. Справа стосується “харківських угод”.

Про це він ексклюзивно розповів в ефірі програми “ВАЖЛИВЕ” на телеканалі НАШ.

За його словами, це повна брехня.

“Ця влада перевершила Порошенка по ступені своєї брехливості та донесення до суспільства абсолютно недостовірної інформації. Ніхто нікому нічого не нав’язував. Не мені Медвєдєв, ні я йому. Ці “діячі”, які майже за два роки довели країну до повної розрухи, вивели на перше місце в Європі по рівню бідності, перше місце по смертності, ще сміють звинувачувати мене у державній зраді?! Це вони зрадники Батьківщини! Самі справжні зрадники”, – відмітив Азаров.

На його думку, чинна влада “продали країну” і будуть на території України іноземні бази.

“Ми були у безвихідній ситуації у 2010 році після нав’язаних Україні угод щодо газу. У нас ціна на газ була по 500 доларів за куб, ми використовували 70 мільйонів кубів газу. А тепер порахуйте”, – додав він.

Азаров назвав санкції проти себе безпідставними та антиконституційними.

На питання, чи буде він приходити на допити, екс-прем’єр-міністр відповів:

“Я нікуди не піду. Який допит? Кому я повинен давати якісь показання? Цим негідникам? Хто свідомо фальсифікує звинувачення у держзраді? Там є адвокати, будуть займатися вони”.

Нагадаємо, 24 березня олишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову оголосили підозру в державній зраді у справі про “Харківські угоди”. Йому інкримінують дії на шкоду суверенітету України за попередньою змовою з тодішнім президентом Віктором Януковичем.

Як повідомляв НАШ раніше, Данілов допустив введення всеукраїнського локдауну.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору