Ужгородка

Новини Закарпаття

Збірна України у відборі до ЧС-2022 зіграла внічию з Францією. Відео

Збірна України в першому матчі відбору на Чемпіонат світу-2022 зіграла внічию на виїзді з Францією.

Зустріч відбулася у Франції, в Парижі на “Стад де Франс”. Матч завершися з рахунком 1:1.

Першими в матчі забили французи. На 19-й хвилині матчу гол у ворота збірної України забив Антуан Грізманн.

Аж  у другому таймі, на 57-й хвилині Караваєв віддав з флангу на Сидорчука, а той потужно пробив по воротах, після чого м’яч влучив у захисника французів Кімпембе і закотився у порожні ворота.

Таким чином в першому матчі відбору на ЧС-2022 зі складним супротивником збірна України завоювала 1 очко.

В результаті складна, але дуже важлива нічия для України в першому матчі відбору на ЧС-2022.

Наступні поєдинки відбору на ЧС-2022 Україна проведе з Фінляндією і Казахстаном 28 і 31 березня. Матчі пройдуть в Києві на НСК “Олімпійський”. При цьому зараз в Києві діє жорсткий карантин, яким заборонено проведення футбольних матчів з глядачами.

Як повідомляв НАШ раніше, Збірна України зайняла 10 місце у міксті Кубка світу з біатлону.

Джерело: Наш.live