Ужгородка

Новини Закарпаття

Зеленський підписав закон, який продовжує до 2023 року встановлення газових лічильників

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який продовжує до 1 січня 2023 року кінцеві терміни встановлення індивідуальних лічильників для населення, що використовує газ для приготування їжі.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Володимир Зеленський підписав Закон “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” щодо перегляду термінів встановлення споживачам лічильників природного газу” № 1338-IX.

“Так, документ передбачає продовження до 1 січня 2023 року встановлення компаніями, що здійснюють розподіл газу на відповідній території, лічильників у помешканнях споживачів, де газ використовується лише для приготування їжі. Також відтерміновується обов’язок газорозподільних компаній припиняти розподіл палива споживачам у разі їхньої відмови від встановлення лічильників газу”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що Кабінет Міністрів має у тримісячний строк розробити та затвердити порядок компенсації витрат побутовим споживачам, які забезпечили встановлення індивідуальних лічильників газу власним коштом, у розмірі середньозваженої вартості встановлення лічильників.

Як повідомляв НАШ раніше, Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає до восьми років в’язниці за “мінування” шкіл і лікарень.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору