Ужгородка

Новини Закарпаття

Секретар РНБО Данілов допускає, що у Януковича та Азарова можуть бути активи в Україні

У Раді національної безпеки і оборони допускають, що у колишніх президента Віктора Януковича і прем’єр-міністра Миколи Азарова можуть бути активи в Україні. 

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі радіо “НВ”.

“Хто вам сказав, що у цих людей немає активів в Україні? Потрібно дуже уважно дивитися, що відбувається… Зараз, коли Кабінет міністрів і відомства відпрацюють по кожному з них, ви все побачите… Ви все побачите по кожному з цих суб’єктів, які потрапляють під санкції”, – розповів чиновник.

Також Данілов додав, що  санкції відносно колишніх президента і прем’єра не є популізмом. Данилов запевнив, що вони впливають.

Нагадаємо, що Рада Національної безпеки і оборони ввела персональні санкції проти ряду екс-чиновників. Зокрема, під санкції потрапили  Микола Азаров, Сергій Аксьонов, Павло Лебедєв, Леонід Пасічник, Наталя Поклонська, Віктор Пшонка, Дмитро Табачник, Віктор Янукович та інші.

Як НАШ повідомляв раніше, колишній прем’єр-міністр Микола Азаров відреагував на звинувачення Офісу генпрокурора у державній зраді. Справа стосується “Харківських угод”.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору