Ужгородка

Новини Закарпаття

Буймістер: Рішення про призначення чиновників без конкурсу на час карантину було помилкою

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Людмила Буймістер в ефірі НАШого телеканалу заявила, що Верховна Рада допустила помилку, коли дозволила на час карантину у 2020 році призначати чиновників на держпосади без конкурсу.

Мова йшла про люстрованого Олексія Любченка, який хоче очолювати ДПС на постійній основі попри закон.

“Те, що у нас в принципі чиновники допускалися без конкурсу – помилка. Я думаю, що вся Верховна Рада цю помилку усвідомила і ця практика була скасована. Сьогодні справді повинні проходити конкурси на всі державні посади. Я дуже сподіваюся, що ці конкурси будуть проходити реально, а не тільки віртуально”, – відмітила вона.

За її словами, у 2019 році в мережі з’являлися меми щодо конкурсів. Нардеп назвала це “конкурсним трешом”.

“Якщо сьогодні не відновити довіру до конкурсів, то ми ніколи не відновимо довіру до влади й держави.. Для мене люстрація і корупція – це різні речі. Якщо людина звинувачена в корупційних злочинах, це дуже вагома причина взагалі не розглядати її на держпосаду. Під люстрацію попали дуже багато фахівців середньої ланки. Якщо ми це питання на рівні Верховної Ради будемо підіймати, то це окрім політичного галасу, нічого не принесе”, – підкреслила Буймістер.

Депутат додала, що Україні потрібні люди, які будуть працювати.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат VIII скликання Владислав Голуб заявив, що Олексій Любченко може подавати документи на конкурс на посаду голови ДПС, але не може його очолювати.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору