Ужгородка

Новини Закарпаття

Арестович про обстріли на Донбасі: Наша реакція буде жорсткою – збираємо екстрену нараду

Українська делегація збирається на екстерну внутрішню нараду, потрібно з’ясувати всі нюанси, а потім по заздалегідь підготовленому варіанту діяти.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив радник інформаційної політики в ТКГ Олексій Арестович.

“За попередніми даними четверо загинули, двоє поранено. Наразі наша делегація збирається на екстрену внутрішню нараду. Це провокація у чистому вигляді, судячи з того, що там відбулося. Бо за попередніми даними, наша сторона дев’ять разів намагалась зупинити вогонь”, – сказав Арестович.

Також він додав, що реакція на те, що відбулося буде жорсткою.

“Це екстрена подія, я впевнений, що наша реакція буде жорсткою. Заготовлені рішення є завжди, є необхідність їх уточнення. Від нюансів дуже багато залежить. Ми, по-перше, з’ясуємо обставини, по-друге, реакція міжнародних партнерів, а потім ми оберемо варіант із заздалегідь підготовлених по якому будемо реагувати”, – розповів він.

Зазначимо, що сьогодні, 26 березня близько 14:00 у напрямку селища Шуми в результаті обстрілу противником наших позицій загинуло четверо та поранено двоє військовослужбовців ЗСУ. Наразі Українська делегація збирається на екстерну внутрішню нараду.

Як повідомляв НАШ раніше, радник інформаційної політики в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Західна Україна і Східна Україна – це російський наратив, у нас є захід країни та схід – так правильно говорити.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору