Ужгородка

Новини Закарпаття

У “Слузі народу” запропонували обмежувати права людей, які “бояться” вакцинуватися

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Дмитро Гурін запропонував обмежувати права українців у разі відмови від вакцинації проти коронавірусу.

Про це він написав у Facebook.

“Після того, як Україна буде забезпечена вакцинами на 100% населення, країна має рухатись тим самим шляхом, яким рухається Ізраїль та скоро підуть інші цивілізовані країни – частково обмежувати права тих, хто відмовляється від вакцинації без медичних причин, що наслідком несе загрозу для життя та здоров’я інших громадян”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, людям-відмовникам треба забороняти відвідувати кафе, ресторани, виші, спортивні заходи.

“Люди, вакцинація яким протипоказана з медичних причин не мають помирати тому, що хтось боїться. Якщо людина боїться, вона вправі сидіти вдома”, – додав Гурін.

Нагадаємо, нардеп від “Слуги народу” Дмитро Гурін заявив, що лікарі та вчителі зобов’язані вакцинуватися індійською вакциною Covishield, у разі відмови – їх потрібно звільняти:

“Вочевидь, люди, які не вважають за потрібне вакцинуватися, не можуть вважатися лікарями, тому, якщо їх звільнять, залишаться працювати справжні лікарі. Вони й будуть лікувати”.

Після цього міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив, що лікарів, які відмовилися вакцинуватися Covishield, звільняти з роботи не будуть.

Як повідомляв НАШ раніше, у МОЗ знову розширили “червону” зону карантину.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору