Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна впровадить COVID-паспорти після фінального рішення ЄС щодо запуску цього документа

Впровадження “цифрових зелених сертифікатів” (Digital Green Certificate) в Україні розпочнеться одразу після фінального рішення в Євросоюзі щодо запуску такого документа.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Ярослав Кучер на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, наразі функціонал органів охорони здоров’я в Україні потенційно дозволяє видавати необхідні документи, але поки що по прийнятому в Україні стандарту.

“Міністерство охорони здоров’я України зробило крок на випередження. Тому дивимось, яке буде фінальне рішення й одразу почнемо впровадження в Україні”, – зазначив Кучер.

Також заступник міністра зазначив, що МОЗ уважно слідкує за новинами з Євросоюзу, де на днях Єврокомісія презентувала проект “цифрових зелених сертифікатів” (Digital Green Certificate). Сертифікати мають стати стандартизованим документом, що містить докази вакцинації від коронавірусу, або негативного тесту (ПЛР або швидкого антиген-тесту), або ж доказ, що людина перехворіла на COVID-19.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент України Володимир Зеленський завив, що Україні потрібно розробити систему “паспортів вакцинації”, адже розробка таких документів йде у багатьох країнах Європейського Союзу та США.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору