Ужгородка

Новини Закарпаття

Політологи Гладких і Золотарьов: Люстрація – це піар-історії часів Порошенка-Турчинова

Закон України “Про очищення влади”, який 9 жовтня 2014 року, підписав п’ятий президент Петро Порошенко – це пропагандистський, піарний закон.

Про це заявили у прямому ефірі телеканалу НАШ політологи Валентин Гладких і Андрій Золотарьов.

“Моє ставлення до закону про люстрацію – це приклад піару законодавства. Цей закон був прийнятий під вибори 2014 року як один з передвиборчих піар-проектів. Насправді це не реформа, а деформа. Зрозуміло, що серед старих чиновників багато “модних”, ті які занурювали руки по лікоть в мед, але серед них і вистачає професіоналів”, – заявив Золотарьов.

 Валентин Гладких погодився з Андрієм Золотарьовим та додав, що закон про люстрацію – це повна маячня.

“Я повністю згоден, що це закон про очищення влади – це абсолютно пропагандистський, піарний закон. Коли цей закон писали, то його створювали так, що під нього не попали деякі з провідних політиків. Петро Порошенко, який виграв вибори у 2014 році, теж був одним з топових чиновників в уряді Януковича. Закон “Про очищення влади”, особливо в тому форматі якому він був розроблений і схвалений – це є повна рафінована маячня, спрямована на досягнення виключно інформаційно-пропагандистських цілей. І друга побічна ціль закону – звільнити чужих та заповнити своїми”, – зазначив Гладких.

Як повідомляв НАШ раніше, політолог Андрій Золотарьов заявив, що США бачать Україну як інструмент стримування РФ.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору