Ужгородка

Новини Закарпаття

У Харкові лікарі зафіксували випадок тропічної малярії: пацієнта не вдалося врятувати

У Харкові зареєстрували випадок тропічної малярії. Хворобу підтвердили у 40-річної жінки, яка повернулася з Танзанії та згодом померла.

Про це повідомляє Харківський обласний лабораторний центр.

Жінка 14 березня повернулася в Україну з Танзанії, де перебувала місяць. За цей же час вона встигла відвідати та Занзібар. 25 березня медики зареєстрували випадок малярії. 

Відомо, що під час перебування за кордоном ознак малярії жінка не мала, проте були укуси комарів. Індивідуальну хіміопрофілактику до виїзду і під час перебування в Танзанії вона не проводила.

Повідомляється, що ознаки захворювання з’явилися у мешканки Харкова 19 березня. Спостерігалась загальна слабкість, головний біль, підвищення температури тіла до 38,7 градуса.

За допомогою жінка звернулася через чотири дні, проте її обстежили тільки на наявність COVID-19. На наступний день хвору госпіталізували та виявили збудник тропічної малярії. Лікувальні заходи не допомогли врятувати її життя.

Як НАШ повідомляв раніше, Івано-Франківська область найближчими днями може вийти з “червоної зони” карантину, бо ситуація в регіоні поліпшується. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору