Ужгородка

Новини Закарпаття

Ми – розмінна монета в цьому жорстокому світі, це показала навіть вакцинація, – “слуга народу” Устенко

Україна – це розмінна монета у великому, сучасному, жорсткому світі, це показала вакцинація проти коронавірусу, що навіть за програмою COVAX нам не хочуть продавати вакцину.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ нардеп від фракції “Слуга народу” Олексій Устенко.

“Ми знаходимося на стику геополітичних інтересів між Росією та Європою. Фактично з 2014 року, коли було підписано євроугода, коли все розпочалося, тепер стоїть дискусія двох питань: або ми йдемо туди і у нас все продовжується, або ми йдемо в Росію. Ми на сьогодні є такою розмінною монетою у великому, сучасному, жорсткому світі. Це показала вакцинація від коронавірусу, навіть по програмі COVAX нам не сильно хочуть вакцину продавати, бо одразу купують багаті країни, кредити нам ніхто не прибрав і відсотки. Весь світ живе одним великим егоїзмом”, – заявив Устенко.

Також він додав, що як тільки Донбас повернеться в Україну, почнеться наступне питання про Крим, а для Росії це не вигідно.

“Без підключення великих гравців як США, ситуація на Донбасі на превеликий жаль не буде кардинально змінюватися”, – зазначив він.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп від фракції “Слуга народу” Олексій Устенко заявив, що історія з бойовиками “Вагнера” нагадує нереалістичний сценарій бойовика.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору