Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна з ЄС та ВООЗ може підписати міжнародний договір про пандемію

Президент України Володимир Зеленський разом з лідерами низки країн та Всесвітньою організацію охорони здоров’я закликав до підписання міжнародного договору про пандемію.

Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

“Спільною боротьбою з пандемією COVID-19 ми зможемо побудувати міцнішу міжнародну архітектуру охорони здоров’я, яка захистить майбутні покоління. Будуть інші пандемії та інші серйозні надзвичайні ситуації в галузі охорони здоров’я. Жоден уряд чи багатостороннє агентство не можуть впоратися з цією загрозою поодинці. Питання не в тому, чи це буде, а в тому, коли. Разом ми повинні бути більш підготовленими, щоб прогнозувати, запобігати, виявляти, оцінювати та ефективно реагувати на пандемії, забезпечуючи високий рівень координації”, – йдеться у комюніке.

Його підписанти вважають, що новий міжнародний договір повинен базуватися на статуті ВООЗ і принципі “здоров’я для всіх”.

Основною метою договору є в заохоченні загальнодержавного підходу та участі суспільства зміцненні національних, регіональних і глобальних спроможностей та стійності до майбутніх пандемій.

“Наша солідарність у забезпеченні кращої підготовки світу стане нашим спадком, який захищатиме наших дітей та онуків і мінімізує вплив майбутніх пандемій на нашу економіку та наші суспільства”, – додали у комюніке.

Документ підписали близько двох десятків світових лідерів, серед яких – канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, президент ПАР Сиріл Рамафоса, президент Кореї Мун Чже Ін, президент Європейської ради Шарль Мішель, гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус та інші.

Як повідомляв НАШ раніше, “ПриватБанк” може відключити українцям Apple Pay та Google Pay.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору