Ужгородка

Новини Закарпаття

Як 100% отримати позику в мікрофінансової компанії?

Кожен позичальник, звертаючись в мікрофінансову компанію, хоче бути впевненим в тому, що йому схвалять кредит. Незважаючи на те, що в МФО дуже високий рівень схвалення, позитивні рішення приймаються не завжди. Давайте розберемося, які фактори впливають на остаточну відповідь по заявці і як підвищити вірогідність отримання кредиту до 100%?

Хто може звернутися в МФО за кредитом?

Отримати кредит на картку в МФО можуть українці з різними доходами, незалежно від соціального статусу і виду діяльності, якою вони займаються. Навіть якщо у вас є прострочення по кредиту в банку або в іншій організації, ви все одно можете подати заявку і отримати позитивну відповідь.

Звернутися в МФО за мікропозикою можуть:

  • студенти;
  • тимчасово безробітні особи;
  • люди, які працюють офіційно/неофіційно;
  • фрілансери і самозайняті українці;
  • пенсіонери;
  • боржники;
  • військовослужбовці, учасники АТО;
  • жінки в декреті.

Кредити видаються без довідки про доходи. Вам не доведеться витрачати час на збір документів, відвідування відділень компаній і заповнення довгих анкет. Подати заявку на кредит можна перебуваючи вдома. Для цього знадобиться мобільний телефон, банківська картка, паспорт і ІПН. Навіть комп’ютер мати необов’язково. Кредити видаються через інтернет. Процедура займає від 3 до 15 хвилин. При повторному зверненні в одну і ту ж компанію заявки розглядаються швидше.

Щоб отримати кредит онлайн без відмови не обов’язково мати стабільний дохід, майно, яке можна запропонувати в якості застави та залучати поручителів. Головне чесно заповнити анкету, не приховуючи ніяких даних і підтвердити документи. МФО видають кредити навіть позичальникам з простроченням. Тому якщо у вас є борг в якій-небудь фінансової організації, який потрібно терміново погасити, ви можете сміливо подати заявку і отримати необхідну для цього суму.

Як підвищити шанси на схвалення позики

У топових МФО рівень схвалення становить 97-98%. Щоб бути на 100% впевненим в отриманні позики, скористайтеся нашими рекомендаціями:

1. Перед подачею заявки перевірте кредитну історію. По можливості погасіть всі борги.

2. Підготуйте документи. Перевірте термін дії картки. Вона не повинна бути простроченою.

3. Виберіть МФО з найбільш вигідними для вас умовами кредитування і подайте заявку.

4. Заповніть анкету. Радимо кілька разів перевірити дані. Помилка в номері телефону або ІПН може стати причиною відмови в кредиті.

5. Підтвердіть особистість. Лайфхак: ідентифікація через BankID підвищує рівень довіри до вас з боку кредитора.

6. Підтвердіть картку. В запропоновані поля потрібно буде ввести реквізити картки. Через кілька секунд на вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні. Точну суму в копійках потрібно буде вказати в особистому кабінеті.

На стовідсоткове схвалення можуть розраховувати позичальники без боргів, які без помилок заповнять всі поля анкети. Зверніть увагу, що оформити кредит можна тільки на свою банківську картку і за своїм номером телефону. Недобросовісних позичальників МФО відразу заносять до чорного списку.

Де в Україні можна отримати кредит без відмови?

Високий рівень схвалення на сьогоднішній день пропонує мікрофінансовий сервіс Тенго. Це нова компанія, яка з’явилася на ринку тільки у 2020 році, але не дивлячись на молодий вік її популярність зростає щодня.

Позики видаються без зайвих перевірок і дзвінків. Вимоги — мінімальні. Головне, щоб позичальник був громадянином України віком від 18 до 65 років.

Уже при першому зверненні в Тенго можна отримати кредит на суму від 500 до 15000 гривень. Всі позики видаються під 1% в день. Термін погашення може становити від 1 до 30 днів. Сервісом дуже зручно користуватися в ситуаціях, коли гроші потрібні терміново. Отримати кредит можна всього за 5 хвилин на будь-які цілі.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору