Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Навіщо збирати позачергове засідання, якщо там немає ключового питання, що хвилює країну?

На позачерговому засіданні Верховної Ради, народні депутати мають розглянути питання зниження тарифів, вирішення конфлікту на Сході України, а не з’ясовувати хто спалив двері в Офісі президента під час мітингу прихильників Сергія Стерненка.

Таку думку з кулуарів Верховної Ради висловив співголова політичної партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко. Трансляцію ввів телеканал НАШ.

“Потрібно розглянути питання зниження тарифів, і коли ми не побачили їх на порядку денному, то навіщо збирати позачергове засідання, якщо там немає ключового питання, яке сьогодні хвилює всю країну, через які люди виходять на вулиці. Там повинно було бути питання тарифів, політичного врегулювання конфлікту на Сході. Замість цього, розглядають хто спалив двері, хто кинув фаєр”, – заявив Бойко.

Також він додав, що фінансові обов’язки має нести центральний бюджет країни, а не перекладати їх на місцеву владу.

“Вся децентралізація, коли на першому етапі громади дійсно отримали гроші, а сьогодні на них навантажують фінансові обов’язки, який має нести центральний бюджет. Найбільш небезпечно, що ці 8000 гривень зобов’язують виплачувати місцеві бюджети, у яких і так не вистачає грошей. Тому це дуже проблемний законопроект, ми за нього ні в якому випадку не голосували б”, – розповів він.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що держава готова виплатити ФОПам по 8000 гривень рамках компенсацій за обмеження карантину “червоної зони”.

Як повідомляв НАШ раніше, співголова політичної партії “ОПЗЖ” Юрій Бойко заявив, що люди дуже розчаровані президентом Володимиром Зеленським та його політикою.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору