Ужгородка

Новини Закарпаття

Екс-посол України в США: Україна залишиться в програші, якщо перемовини будуть проходити без неї

Німеччина та Франція завжди будуть союзниками Росії в економічних та політичних питаннях, і все що вони запропонують Україні з приводу вирішення конфлікту на Донбасі буде не вигідно для нашої держави.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив політичний консультант, екс-посол України в США Андрій Теліженко.

“Те, що сьогодні відбувається на зустрічі у “нормандському форматі” і як це буде відбуватися, бо Німеччина і Франція є союзниками Росії і будуть ними завжди у всіх питаннях і в політичних, і в економічних. Вони нам не союзники у даному переговорному процесі. Те, що вони будуть приймати за зачиненими дверима по Україні, вони будуть приймати виходячи зі своїх же інтересів і потім поставлять нас до відома. Вони можуть запропонувати Україні будь-які умови по завершенню конфлікту на Донбасі, які нам не вигідні. Ми в цьому процесі, на жаль, в програші”, – заявив Теліженко.

Також він додав, що потрібно чекати нового президента України, бо, можливо, потім буде новий переговорний процес з приводу ситуації на Сході України.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук заявила, що російська відповідальність за ситуацію на Донбасі кожен день на порядку денному.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору