Ужгородка

Новини Закарпаття

Нардепи засудили акцію на підтримку Стерненка під стінами ОП через погром, який там стався

Верховна рада схвалила постанову про засудження подій під Офісом президента 20 березня, надавши ряд доручень з приводу розслідування заворушень Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки України та Державному бюро розслідувань.

“За” проголосували 237 парламентаріїв.

Цією постановою МВС, СБУ і ДБР доручають забезпечити швидке, повне і неупереджене розслідування і надати юридичну оцінку подій 20 березня.

Силовики повинні вивчити обставини, що супроводжували заворушення під ОП, на предмет організації та/або участі в реалізації подій будь-яких політичних партій і/або пов’язаних з ними осіб.

Їм також доручили визначити ступінь провини учасників, організаторів та замовників події у заподіянні матеріальних збитків державному майну і забезпечити притягнення винних осіб до відповідальності.

Також МВС, СБУ і ДБР щотижня повинні надавати комітету парламенту з питань правоохоронної діяльності актуальну інформацію про хід розслідування цих подій.

Як НАШ повідомляв раніше, Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід активісту Роману Ратушному, який фігурує у справі про заворушення під Офісом президента 20 березня. Його відправили під домашній арешт на два місяці з носінням електронного браслета.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору