Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні захворюваність на ГРВІ перевищує епідпоріг майже на 35%, – МОЗ

В Україні захворюваність на ГРВІ перевищує епідпоріг майже на 35%. З 22 березня до 28 березня на ГРВІ, включно із COVID-19, захворіли 247 497 людини.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

“З 22 до 28 березня 2021 року в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіли 247 497 людини, із них 33,8% – діти віком до 17 років. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано”, – сказано у повідомленні.

Водночас показник захворюваності на 5,5% менше показника за аналогічний період минулого сезону.

“Інтенсивний показник захворюваності на 34,8% перевищує епідемічний поріг, розрахований для України, і становить 651,4 на 100 000 населення”, – інформують у МОЗ.

Зазначається, що неепідемічний рівень активності зберігається у Вінницькій, Хмельницькій, Херсонській та Чернівецькій областях.

“Дуже високий рівень зафіксовано в Тернопільській області. Високий рівень зберігається у Волинській, Житомирській, Київській, Черкаській, Сумській та Донецькій областях. В інших регіонах – інтенсивність епідпроцесу на середньому рівні”, – сказано у повідомленні.

Як повідомляв НАШ раніше, у Києві захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання перевищила епідемічний поріг на 19,5%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору