Ужгородка

Новини Закарпаття

У першому турі голосували за Зеленського, а у другому – проти Порошенка, – політолог

Найбільший пік рейтингу президента Володимира Зеленського був у 2019 році, коли проходили переговори щодо вирішення ситуації на Донбасі в Парижі — це був його зоряний час.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Кость Бондаренко.

“У Зеленського не було 73% голосів, коректно порівнювати нинішні результати і результати першого туру, бо тоді голосували саме за Зеленського, а в другому турі голосували проти Порошенка. Якщо ми подивимося на його рейтинги, то відбувся зріст рейтингів майже до 60% і пік прийшовся на 2019 рік, саме коли відбувалася зустріч у Парижі – це був його зоряний час, бо більшого рейтингу він більше не досягав. І другий пік зростання був у березні, коли почалась боротьба проти коронавірусу. Такі гойдалки у рейтингу президента показують, що народ дуже ситуативно реагує на певні моменти пов’язані із Зеленським”, – розповів Бондаренко.

Також він додав, що є значна частина респондентів, які кажуть, що країна рухається не туди, але при цьому голосують за того ж самого президента.

Як повідомляв НАШ раніше, політолог Кость Бондаренко заявив, що партія “ОПЗЖ” почала займати нішу комуністичної партії, яка  ностальгує по домайданних часах, не маючи бачення майбутнього.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору