Ужгородка

Новини Закарпаття

Шевченко про довибори в Івано-Франківській області: Залишилося порахувати всього 33 протоколи

Представник партії “За майбутнє” Олександр Шевченко звернувся до президента України Володимира Зеленського через значну затримку голосів на проміжних виборах до Верховної Ради у виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область).

Про це Шевченко розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Відбувається дуже проста річ – нарешті відновилась на другий день робота ОВК. З’явились нарешті члени комісії від “Слуги народу”, від інших політсил. І нарешті, я думаю, зараз буде робота розблокована”, – поінформував Шевченко.

Також він розповів, чому самоусунувся представник від “Слуги народу”, який був головою комісії.

“Це записано в нас на відеокамеру. Я особисто питав, чого він втік. Там від “Голосу” не було, від “ЄС” та “Свободи”. Я не знаю, з чим це пов’язано. Я вчора звернувся до пана президента, що він є гарантом Конституції, відповідно, що він забезпечує чесні та прозорі вибори. Останні дві доби заблоковано підрахунок голосів ОВК, тому що зі 117 протоколів ДВК залишилося порахувати всього 33″, – наголосив він.

За його словами, він не спілкувався з Володимиром Зеленським відколи той став президентом. 

“Це було публічне звернення. У мене жодного немає спілкування, відколи він став президентом. Раніше я з ним спілкувався і неодноразово. Тому я сказав на своїй сторінці, можливо, він відреагував на це. І, можливо, ті народні депутати, то є реакція президента. Можливо, він хоче довести суспільству, що він гарант Конституції. А гарант Конституції не повинен закручувати все в довгий ящик. Він має забезпечити демократію”, – підкреслив Олександр Шевченко.

Як НАШ повідомляв раніше, двадцять депутатів від фракції “Слуга народу” вирушили до Івано-Франківської області, щоб проконтролювати процес підрахунку голосів на проміжних виборах до Верховної Ради. 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору