Ужгородка

Новини Закарпаття

Російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив голодування

Російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив голодування. Він не буде приймати їжу, поки до нього не запросять лікаря.

Про це Навальний повідомив у себе в Instagram.

За його словами, він абсолютно не отримує медичної допомоги і ліків.

“Я маю право запросити лікаря і отримати ліки. Ні того, ні іншого мені тупо не дають. Біль у спині перейшла в ногу. Ділянки правої, а тепер і лівої ноги втратили чутливість. Жарти жартами, але це вже напружує”, – написав опозиціонер.

Також Олексій розповів, що замість медичної допомоги його постійно намагаються позбавити сну.

“А замість медичної допомоги у мене катування позбавленням сну (будять 8 разів за ніч), і адміністрація, яка підмовляє зеків-активістів (aka “козли”) залякувати рядових зеків, щоб ті не забиралися навколо мого ліжка. Ті так і кажуть: “Льоша, вибач, але ми тупо боїмося. Це ж Володимирська область. Життя зека коштує менше пачки сигарет”, – зазначив Навальний і підсумував, що оголосив голодування з вимогою пустити до нього лікаря.

Нагадаємо, що Олексія Навального звинуватили в багаторазових порушеннях під час умовного терміну і замінили його на реальний. Політика посадили у справі “Ів Роше”, за яке він в 2014 році був засуджений на 3,5 року. У той же час Навальному зарахують домашній арешт, і термін скоротиться до близько 2,5 років.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору