Ужгородка

Новини Закарпаття

Локдаун у Києві: в КМДА розповіли, хто зможе отримати спецпропуски на громадський транспорт

Перепустки на громадський транспорт, які будуть діяти в Києві з 5 по 16 квітня, зможуть отримати тільки працівники критичної інфраструктури столиці.

Про це розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, повідомляє РБК-Україна. 

“Ми вирішили, що громадський транспорт – це важливий елемент роботи в цілому, тому не стали повністю зупиняти його роботу, в тому числі й метро, як це було минулої весни. Весь транспорт з 5 квітня у нас буде працювати в режимі спеціальних перевезень з наявністю спецперепустки”, – заявив він.

Поворозник зазначив, що спецперепустки отримають працівники критичної інфраструктури Києва.

“Ці спецперепустки можуть отримати працівники критичної інфраструктури міста. Мова йде про держструктури, сферу медицини, соціального забезпечення, житлово-комунальної інфраструктури, приватні підприємства, які зараз працюють і забезпечують життєдіяльність міста, наприклад, продовольчі магазини”, – повідомив він.

Зокрема, 1 квітня буде оприлюднено порядок отримання спецперепусток для транспорту.

Як НАШ повідомляв раніше, в Києві з понеділка, 5 квітня, запроваджують суворі карантинні обмеження через критичну ситуацію з коронавірусом. Закривають садочки, школи, громадський транспорт буде працювати лише за спецперепустками.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору