Ужгородка

Новини Закарпаття

Не чекайте міфічного Pfizer! Вакцинуйтесь зараз, бо воно працює, – Амосова

В Україні не правильно будують кампанію по COVID-вакцинації, бо закликають до створення колективного імунітету в країні, а потрібно захищати вразливих людей, щоб зменшити кількість летальних випадків.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловила доктор медичних наук Катерина Амосова.

“Інтервал – 3 місяці не зменшує ефективність вакцинації, а навіть може і збільшуватися. Але, будь ласка, прогарантуйте медиків і всіх, хто отримав першу дозу, що вони отримають другу дозу вчасно, бо присутня велика тривога. У нас невірно будується кампанія щодо вакцинації, як намагання отримати колективний імунітет. Наша стратегія має бути – захистити вразливих людей, щоб зменшити кількість тих хто помре за цей рік”, – заявила Амосова.

Також вона додала, що всі існуючі вакцини захищають від тяжкої хвороби коронавірусу практично на всі 100%.

“Я хочу закликати всіх вразливих людей групи ризику вакцинуватися і не чекати міфічного Pfizer, тому що багато не дочекаються, а робити щеплення тим, що є зараз, бо воно працює”, – зазначила вона.

Як повідомляв НАШ раніше, доктор медичних наук Катерина Амосова заявила, що місцева влада не доклала зусиль, щоб забезпечити достатньою кількістю COVID-хворих киснем у лікарнях.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору