Ужгородка

Новини Закарпаття

Збірна України не змогла обіграти Казахстан у відборі на ЧС-2022

Збірна України з футболу зіграла внічию на Чемпіонаті світу-2022 з командою Казахстану. Матч на НСК “Олімпійський” закінчився з рахунком 1:1.

Загалом у перших трьох турах відбору на ЧС українці здобули три нічиї з такими ж рахункам.

Тренерський склад значно перетасував склад, випустивши зі старту відразу шість нових гравців – Трубін, Кривцов, Михайличенко, Сидорчук, Шапаренко та Мораєс змінили Бущана, Забарного, Миколенка, Макаренка і Зубкова. Свої місця в стартовому складі зберегли Матвієнко, Караваєв, Малиновський, Зінченко і Яремчук.

На 20-й хвилині наша Збірна змогла забити гол казахам. Далі українці могли зміцнювати свою перевагу, але до кінця першої половини рахунок так і не змінився. Свої можливості втратили Яремчук, Мораес і Кривцов.

Українці на старті другого тайму могли забивати мінімум двічі – свої моменти не реалізували Яремчук та Мораєс. Суперник Мужиков на 59-й хвилині отримав м’яч на куті штрафного і в дотик обвідним ударом вразив ворота Трубіна – 1:1.

В підсумку третя нічия підопічних Шевченка і лише три очки. Франція свій матч проти Боснії виграла і тепер має 7 балів.

Нагадаємо,  в першому матчі відбору на ЧС-2022 Україна на виїзді здобула нічию у Франції – 1:1.

У другому турі українці вдома не змогли втримати переможний результат, зігравши внічию з фінами 1:1.

Як повідомляв НАШ раніше, тенісистка Світоліна вперше вийшла до півфіналу Miami Open.

Джерело: Наш.live