Ужгородка

Новини Закарпаття

Екс-нардеп Стецьків про загострення на Донбасі: Росію не те, що на коліна поставлять, а посадять на п’яту точку

Все, що робить Росія на Донбасі виглядає як блеф, з метою змусити Україну зробити деякі кроки без застосування військової сили, але блеф може перерости в реальні військові дії.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ ека-нардеп Тарас Стецьків.

“Те, що робить зараз РФ на умові гібридної війни – це демонстрація рішучості напасти і введення противника, тобто України, у стан невизначеності. На сьогодні це виглядає як блеф, з метою змусити Україну зробити деякі кроки без застосування військової сили. Путін так завжди діяв, він так Крим захопив у 2014 році, поставивши на коліна наше політичне керівництво, яке прийшло до влади після Майдану. Якби ми тоді вчинили опір, то Крим би тоді не був захоплений і нічого не було б на Донбасі”, – заявив Стецьків.

Також він додав, що можливе переростання блефу Росії в реальні воєнні дії.

“Я вважаю, що дії, які зробило українське військово-політичне керівництво є цілком адекватні. Так, як відреагувало НАТО – це реакція адекватна. Якщо говорити пряміше, то я думаю, що США попередили Росію, що буде у разі, якщо буде ескалація на Сході. Росію не те, що на коліна поставлять, а посадять на п’яту точку”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, Європейське командування збройних сил США привело війська в бойову готовність найвищого рівня після загострення ситуації на сході України.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору