Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Ви голосуєте за кота в мішку, якщо вам кажуть “ми за все хороше, проти всього поганого”

Нинішня влада на виборах обіцяла, що будуть нові обличчя в українській політиці, але ці обличчя їхні друзі, родичі та знайомі, які продовжують практику попередників.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ екс-нардеп Олександр Долженков.

“Люди, які йшли під прапорами “Слуги народу” вони до кінця не розуміли, що будуть робити, прийшовши до влади. Люди йдуть на вибори з голими лозунгами і під ними ти не розумієш певний алгоритм реалізації”, – заявив Долженков.

Також він додав, що нинішня влада продовжує практику попередників.

“Коли ідуть на вибори з лозунгами “ми за все хороше і проти всього поганого”, не представляючи чіткої команди, хто буде і, що він зможе запропонувати, це просто голосування за кота в мішку. Тому що крім цього кота в мішку, там знаходять його знайомі, близькі, друзі, які ніяким чином професіонально на ці посади не підходять. Вони просто продовжують практику попередників, які казали, що будуть нові обличчя, але ці нові обличчя – кум, брат, сват”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-нардеп Олександр Долженков заявив, що Володимир Зеленський перевершив п’ятого президента Петра Порошенка, бо він поводить себе як цар, якому все дозволено.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору